| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare.Am 15 ani, 65kg 170cm si fac sala cam de o luna...Iar astazi am cumparat o cutite de izolat proteic din soia si are gust oribil(iti vine sa vomiti), puteti sa imi spuneti ce sa pun in shake ca sa fie si sanatos si bun la gust? Si nu vreau ceva care sa ma ingrase ca oricum sunt destul de plinut!

10 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cine te-a pus sa iei soia, cea mai PROASTA si IEFTINA proteina.

Mai bine mananci lemn decat sa mananci soia.

| lucian_2018 a răspuns:

Adauga putin suc natural

| Alissa11 a răspuns:

Incearca cu miere de albine, in plus miere de albine este sanatoasa si slabeste, poate nu iti vine sa crezi dar este adevarat. Bafta!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Alissa11):

Sigur slabeste mierea cand are o gramada de zahar ( si implicit calorii ).

mai documenteaza-te

| Alissa11 a răspuns (pentru Cosmin86):

Nici mie nu imi vine sa cred dar mierea chiar slabeste si nu vorbesc de la mine, am vazut la TV la Dr. House

| Cosmin86 a răspuns (pentru Alissa11):

90 % din ce vezi la TV sunt aberatii. Daca nu chiar 100 %.

| Alissa11 a răspuns (pentru Cosmin86):

A venit o vedeta ( femeie ) si ea a zis ca asa a slabit happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Alissa11):

Sigur ca da, slabesti ADAUGAND calorii, are foarte mult sens!

Imi vine sa sparg tv-ul cand vad asemenea "vedete".

| ravendem a răspuns (pentru Alissa11):

Ma nu mai crede toate vedetele cu toata dietele lor ..astia isi iau steorizi gen clenbuterol stenbutanol etc. 1 luna si ai slabit 10 kg. dar cu riscuri mari... daca nai un medic care sa te supravegheze nu-i indicat deloc! ce draq... va prosteste tv asta si internetul foarte mult ca ati citit acolo! acolo pe dracu toti isi dau copy paste unu de pe la altu.

| flaf2012 a răspuns:

Deci puteti sa imi spuneti ce sa pun in shake?