| Trifan_Mihai_1947 a întrebat:

Salut! Am si eu o intrebare cand incerc sa fac exercitii ma simt super slab... nu stiu ce sa fac! De exemplu cand fac flotari dupa 10 deja obosesc si dupa nu imi mai pot misca mainile 2 zile de la febra. Aveti ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Atunci când faci febra musculara, înseamnă că lucrezi corect, si ca nu prea ai pus accent pe acei mușchi pana acum.
Pentru a face cat mai multe flotari, de recomandat e să crești de fiecare dată, la ctv zile potentialu, adică, azi fac 3, raspoimaine 5, dupa care 6, si tot asa. Corpul tau se va obișnui cu ele.
Mult succes!