| MarkOneAdi123 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. Cum se creeaza bonusul potential (sansa) pe un bilet? Multi zic ca sunt necesare minim 11 meciuri pe un bilet, dar nu este asa. De multe ori pun doar 6-7 meciuri pe bilet si imi iese si sansa la el. Dar totusi as vrea sa stiu cum se face.

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Ionut_1999_yOGF a răspuns:

Ca sa ai bonus, trebuie sa ai minim 6 evenimente pe bilet, și cote de minim 1.35.
Dar dacă pui decât 6 evenumente, Bonusul este mic.
Și treaba cu 11 meciuri sta în felul următor, dacă ai 11 evenimense pe bilet, și citez de minim 1.35, ai voie sa pierzi un meci, dar iei decât 10%din bonus. Dacă ai bonus 200 lei, iei 20 de lei. Sper ca te-am ajutat.