| Olivers a întrebat:

fac sala de 2 saptamani la inceput am avut 108 kg la 1, 85 cm si dupa 3 saptamani am greutatea de 100 kg dar nu mai pot da jos desi muncesc chiar mai mult ca la inceput si mananc regulat si sanatos cine ma poate ajuta cu un sfat multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Ti-am trimis in privat

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Procesul de slabire este unul de durata si necesita un antrenament si o dieta bine puse la punct.

8kg in 3 saptamani este foarte mult. Dar corpul se adapteaza, iar pe masura ce slabesti, vei slabi din ce in ce mai greu, de aceea trebuie mereu sa sochezi organismul cu un nou tip de antrenament.

Da-mi un mesaj privat si te pot ajuta cu mai multe detalii.

| Olivers explică (pentru Nickname1890):

Nu iti pot da mesaj in privat pentru ca sunt membur junior si de asta ma poti ajut da-mi o adresa de fb sau ceva sa vorbim am mare nevoie de ajutor

| Nickname1890 a răspuns (pentru Olivers):

Ti-am trimis in privat