| Cedry2kruger a întrebat:

Salut tuturor! am 47 kg 1.69 m si vreau sa ma dezvolt. De cateva saptamani am inceput sa mananc bine si m-am apucat de sala? In ce masura asta ma va ajuta?

Răspuns Câştigător
| Apache2605 a răspuns:

Clar te va ajuta! Mancarea sanatoasa si sala te vor ajuta sa te dezvolti armonios, sala in special sa iti creasca masa musculara si tonusul. Tine-o tot asa. Succes!

7 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Ani cati ai? nu fuma, nu bea, dormi seara dvreme, fa miscare si ai s te dezvolti

| mihaibrasov a răspuns:

Important e si regimul de viata si ce anume mananci. E important sa mananci sanatos, nu doar volum mare de mancare. Mai depinde si ce varsta ai, daca ai sub 16-17 ani ar fi bine sa fii moderat cu sala, am inteles ca inhiba cresterea in inaltime. Spor!

| Cedry2kruger explică (pentru mihaibrasov):

Am inteles ca scade cresterea in inaltime doar exercitiile cu bara deasupra capului.

| Stanculescu a răspuns:

Poti sa iei colostru sau magneziu pentru a te dezvolta mai bine!
Funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Stanculescu):

Esti femeie de vrei funda?

| titanu a răspuns:

Bea foarte foarte foarte mult ceai de COCOS, vei vedea rezultate la musculatură în maxim 7 zile! 3-4 căni mari pe zi!