| Mehynator a întrebat:

de 6 luni fac sala, am slabit de la 95 la 79 de kilograme( si o inaltime de 1.83) in timpul asta, cu program de 5 zile pe saptamana, eu deja mi-am modelat muschii sunt bine dezvoltati, dar problema e ca inca mai am burtica si nu mi se vede deloc abdomenul, nu inteleg ce ar putea fi... spuneti-mi daca ar trebui sa mai slabesc, sau sa fac mai multe abdomene ( in aceste sase luni am avut program de abdomene 4 exercitii a cate 2 ture fiecare la 3 zile )

Răspuns Câştigător
| salomeea27 a răspuns:

De abdomen scapi cel mai greu. Incearca un regim alimentar cu putine grasimi si mese cat mai dese, insa nu te astepta la rezultate miraculoase rapid. Nu prea conteaza cate abdomene faci deoarece grasimea nu se arde localizat iar burta e ultima care dispare. Continua programul de sala dar nu exagera cu el sa nu-ti strici forma. Alta zona unde slabesti mai greu sunt "manerele dragostei".

2 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Continua tot asa si cumpara un fat burner. te va ajuta, dar si motiva mai mult in acelasi timpwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sari coarda asta ajuta cel mai mult si alergari daca vrei sa scapi de burta, eu cam atat stiu