| claudiu2246 a întrebat:

Salut,am si eu o problema, vreau sa fiu portar dar imi e frica sa plonjez deoarece greutatea mea este de aproximativ 63 kg si imi e frica sa nu imi rup ceva la contactul cu solul.Altfel ma descurc cat de cat,adica sa le resping cu piciorul,cu mana,etc, dar vreau mai mult.Credeti ca greutatea m-ar putea impiedica sa plonjez? Multumesc!

2 răspunsuri:
| TheWalker11 a răspuns:

Depinde si de inaltimea ta! big grin
Daca esti mai inalt nu e rau sa ai 63 kg, nu te-ar putea impiedica sa plonjezi! happy
Daca esti mai mic de inaltimea e de rau! Incearca sa alergi(daca faci fotbal e foarte bine) si incearca sa faci niste cardio la sala! (adica bicicleta, banda de alergare etc)
Bafta! happy

| Eduard_Stefan_1997 a răspuns:

Nu este nici o problema incearca sa plonjezi la iarna cand va fi zapada pentru a te obisnuii + ca oricum nu o sa iti rupii nimic numai daca esti prostwinking