| Davidalexander a întrebat:

Salut,am terminat 13 saptamani din programul FREELETIC BODYWEIGHT si voiam sa va intreb daca ar fi mai bine sa trec pe Athlean-XERO (tot bodyweight).Nu stiu care program e mai bun pentru dezvoltarea mușchilor in primul rand.Voi ce parere aveti? Care e cel mai eficient program bodyweight?
Mersi!

Răspuns Câştigător
| BuLaNNNeL a răspuns:

Dacă noi ca oameni functionam asa, atunci toata lumea incerca programul X si vedeam pe străzi numai masculi feroce si fete fit, nu e logic? Un raspuns scurt si la obiect este: EXPERIMENTEAZĂ, suntem diferiți. Ce mie imi merge perfect tie s-ar putea sa nu-ti meargă deloc.

| Bitzer a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Corect! Subscriu.

| AnastasiaK a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Eh, sa fim realisti, chiar si daca ar exista o pastila miraculoasa care sa faca intr-o secunda ceea ce cu antrenamentul si alimentatia corecte obtii in ani, tot n-ai vedea pe strazi numai masculi feroce si femei fit pentru ca unora pur si simplu le-ar fi lene sa se duca s-o cumpere... just saying

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru AnastasiaK):

Crezi?

| AnastasiaK a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Nu subestimez niciodata lenea oamenilor happy

5 răspunsuri:
| DanielHX a răspuns:

Merita sa incerci Athlean-XERO. Programul este facut de un tip pe care l-am intalnit personal, este un fizioterapist. Exercitiile din program sunt bazate pe biomecanica. Exercitiile bodyweight niciodata nu o sa fie mai bune pentru dezvoltarea musculaturii decat greutatile, dar raspunsul pentru intrebarea ta e Athlean-X.