| qwerty1234 a întrebat:

Salut, ar putea cineva cu experienta sa imi faca un program de antrenament pentru sala? O sa merg la sala de 3 ori pe saptamana si vreau un program care sa mi se potriveasca si sa nu solicite coloana, am inteles ca asa ma pot opri din crestere. In noiembrie fac 17 ani, am aproximativ 72 de kg si 1.77 in inaltime. multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Încearcă să îţi dai şi tu seama de ceea ce poţi lucra şi nu, acum doar nu ridici 130 de Kg...

| aleCsandrra a răspuns:

Pai este si la sala un antrenor care poti sa-i ceri parerea si el sigur stie mai bine, eu asa am facut si mi-e mult mai bine!