| alex96korn a întrebat:

As dori o opinie despre produsul creatine pro mass de la pronutrition. Vreau sa stiu daca e bun pentru obtinerea masei musculare.Precizes ca am 1 an si jumatate de sala si am putina grasime in partea de jos o abdomenului. Scopul meu este acela de a acumula masa de calitate dar fara sa mai adaug grasime.STIMA SI RESPECT.
P.S. am 5-6 mese pe zi

8 răspunsuri:
| Marwell a răspuns:

Cea mai buna creatina este creatina monohidrate, restul sunt fleacuri, eu am luat creatina monohidrate de la pronutrition cate 5 grame pe zi si pot spune ca a ajutat un + la forta si masa musculara. daca mai vrei detalii imi dai un mesaj

| alex96korn explică (pentru Marwell):

Deci sa inteleg ca produsul ma va ajuta la obtinerea masei musculare

| alex96korn explică (pentru alex96korn):

O sa acumulez strat adipos de la el?

| Marwell a răspuns:

Deci creatina pura=monohidrate in + este si ieftina

| Cosmin86 a răspuns (pentru Marwell):

Sunt vreo 7-8 tipuri de creatina, le-ai incercat si pe celelalte?

| alex96korn explică (pentru Cosmin86):

E prima data cand incerc

| WarriorInReserve a răspuns:

Eu zic sa bagi vreo 20 de tablete de NAPOSIM pe zi, sa faci vreo 3 injectii cu steroizi, sa mananci o farfurie de tablete amino cu sos de 3 ori pe zi, competand lipsa de proteine cu minim 2 kg proteine la fiecare masa.Inainte de antrenament, recomandat ar fi sa bagi vreo 3 cani de creatina monohidrat iar dupa ce termini antrenamentul trantesti vreo jumatate de cutie Milk&Egg impreuna cu alte 6 oua si 4 litri de lapte(concentratie min 3.5% grasime). Ajuns acasa, umpli cada cu apa calda, desfaci 3 cutii de Giant Mass, le versi in apa impreuna cu 30 oua de prepelita si amesteci.Peste 5 minute adaugi 5-6 pui pieptosi, jumatate de porc pus la regim si vreo 2 toni. Sari in cada si bei tot continutul, mai putin fulgii de gaina. Inainte de culcare, a se roade doua-trei copite de cal(concentratie mare de Ca) impreuna cu 3 / 4 kg baluba de taur (concentratie mare de taurina). Adauga la meniu vreo 3 testicule de berbec impreuna cu 2 mameloane de capra si putina branza desarata de tzap.Atentie! Pentru a nu se cataboliza agoniseala din timpul zilei, adauga vreo 400-500 gr de spirulina amestecata cu zer de iapa si vreo 3-4 negi de sobolan argintiu mexican.In timpul somnului, poti sorbi printr-un furtun aceasta solutie magica. Efectele nu intarzie sa apara intr-un interval minim! Garantat! Nou -ProstNutrition - Mega Haos 4350, 6- concentratie mare pentru nesatui. Fara efecte primare, doar secundare.Atestat de Asociatia Medicilor Lipsiti de ScruPule

| WarriorInReserve a răspuns:

N-ai cum să acumulezi masă fără grăsime.