| alex96korn a întrebat:

Am 1 an si ceva de sala si m-am gandit sa-mi comand mega mass 4000. As dori sa stiu daca am sa cresc de la el fara sa pun grasime. Am sa-l iau doar dupa antrenament pentru ca nu vreau sa stie parintii. Am putina grasime in partea de jos si ma tem sa nu mai pun de la el. STIMA!

4 răspunsuri:
| dragos38 a răspuns:

De ce, sa nu stie parintii muschii cresc daca sunt stimulati si hraniti cu proteina din lapte, carne, ou.etc si grasimea oricum nu dispare este indispensabila organismului

| alex96korn explică (pentru dragos38):

Pai cred cami distrug sanatatea

| dragos38 a răspuns (pentru alex96korn):

Exercitile fizice sunt pentrtu mentinerea sanatatii si dezvoltarea calitatiilor motrice,insa ai grija cu prafurile astea care se comercializeaza, mai bine faci o salata de fructe, bei un lapte, daca ai gaini ai si oua branza, miere etc

| Alinaka a răspuns:

Daca vorbesti de produsul de aici http://u.to/J1j4Dw  mega mass 4000 el este un gainer pentru masa musculara, tu ai nevoie de o proteina whey doar ca supliment alimentar. Daca vrei sa slabesti redu mancarea, un regim cu salate, fara carbohidrati si mult cardio.