| Killzone a întrebat:

Salut as dori sa-mi spuneti si mie de niste exercitii fizice care sa-mi mareasca masa musculara daca stiti va rog sa-mi spuneti si mie.Si aceste exerciti sa-si arate folosul dupa o luna m

Răspuns Câştigător
| Andreyok a răspuns:

Pe youtube este un canal numit Passion for profession. Acolo gasesti ce vrei.

1 răspuns:
| OsOcAr a răspuns:

Asa cum zice Andreyok dar trebuie sa mananci cat mai multe proteine ca fara asta nici un ex. nu iti va da masa musculara mananca legume si carne/peste cat mai mult