| alinutzu_6299 a întrebat:

as dori si eu sa stiu cum e mai bine sa faci abdomene cu mainile la cap sau cu mainile pe langa corp sau daca exista vreo diferenta(eu simt ca ridic o greutate mai mare daca am mainile la cap)...multumesc

4 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Cu mainile pe langa urechi nu la cap ca te mai si impingi cu mainile si asta deja e dezavantaj in efectuarea abdomenelor.

| Deniz a răspuns:

Asa si este, daca tii mainile la cap, greutatea din partea superioara creste si de aici, executi mult mai corect si mai eficient abdomenelewinking

| express11 a răspuns:

La cap

| alexione a răspuns:

E mai bine cu mainile la cap.