| Mihai_Andrei_1996_pWP9 a întrebat:

As vrea sa gasesc si eu o echipa de fotbal. De seniori. nu am legitimatie. si nu am jucat la nici o echipa.dar joc fotbal de mic copil cu prietenii. an 95... Daca stie cineva!?. App sunt din Judetul Prahova

Răspuns Câştigător
| jocker007 a răspuns:

Cauta o echipa prin liga 4, 5 da si asa iti trebuie legitimatie daca nu joci turca. Daca ai un pic talent te baga sigur.Eu am jucat in liga a 3 a la miroslava dar am avut niste probleme de sanatate si n am mai avut voie sa joc.

| Mihai_Andrei_1996_pWP9 explică (pentru jocker007):

Am si talent dar imi place sa joc fotbal e pasiunea mea. big grin Asta e cel mai important. App : imi pare rau pentru problemele tale de sanatate sad

1 răspuns: