| OIntrebareIntrebatoare a întrebat:

Salut as vrea sa imi cresc macar putin masa musculara ce exercitii si program pot face acasa? Mentionez ca cel mai mult vreau sa lucrez bratele si abdomenul la abdomen mi se vad cat de cat patratelele de la alte exercitii dar nu destul btw stiu ca suna cam ciudat dar vreau un program pentru workout acasa pentru incepatori sa zic mai direct.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bodybeast +insanity

| Pacquiao a răspuns:

Salut.
Ce varsta ai?
Pentru abdomen: http://www.youtube.com/results?search_query=8+min+abs+workout

Pentru brate: Tractiuni cu palmele spre tine.
Pentru spate: Tractiuni cu palmele orientate in fata;(sunt si pentru brate)
Pentru piept: Flotari cu priza larga
Picioare: Genoflexiuni

Fai tot felul de exercitii folosind bara :D
Si pentru brate si spate sunt cele mai bune tractiunile in cazul in care faci acasa :)
Bafta!;)

| Emy007 a răspuns:

Uite un link is mai multe exercitii de genu. pe acelasi canal
https://www.youtube.com/results?search_query=8+min+abs+workout

Dar nu ti-as recomanda sa faci exercitii acasa... o sa te lasi foarte repede de ele...mai mergi la sala si te invata cineva ceva concret :D

Dar daca ai ambitie... bravo

Bafta;)