| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, am abdomenul destul de ciudat. Am observat ca patratelele se indrapta in jos. Vreau sa stiu daca este ceva genetic sau trebuie sa il mai lucrez pentru a obtine rezultatele dorite.

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Ai vorbit cu un instructor de fitness? sincer e greu de ghicit la ce te referi. posibil sa ti se para tie doar ca ceva nu este in regula pentru ca te compari cu altii. uite-te mai bine in oglinda happy

1 răspuns:
| AlexandruHS a răspuns:

Salut!
Nu imi pot da seama doar prin ceea ce ai descris dar atata timp cat lucrezi vei obtine rezultate care te vor uimi chiar si pe tine. Abdomenul nu arata la fel la toti oamenii. Asta trebuie sa stii, dar nu cred ca ar trebui sa te ingrijorezi.