| blondu_9020 a întrebat:

Salut.as vrea sa ma apuc de culturism, vreau sa stu ce ar trebui sa mananc, cat sa mananc.am acasa un aparat profesional si cu acesta pot pune toti muschii la treaba deci nu imi trebuie sala.as vrea sa stiu o dieta ceva si cate ore pe zi sa pun la munca muschii. FUNDA pentru cel mai bun rasp

Răspuns Câştigător
| helpu a răspuns:

Prietene.apuca`te de croitorie...sala e singura varianta care te face mare...si mai e si munca happy. lasa`mi mesaj
ca iti spun cum sa faci cu programul si cu exercitiilehappy

3 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Te inseli daca tu crezi ca, cu un aparat iti lucrezi toti muschii.

| Patrik a răspuns:

Pai poti sa mananci: oua(un ou intreg are 7 g de proteina),piept de pui, peste, lactate...Eu de exemplu mananc dupa antrenament 200g de piept de pui si 70-100 g de orez.Acuma depinde si de buget. bafta!big grin

| blondu_9020 explică:

Deci fratilor eu nu zic ca vreau sa ma fac cat muntele,vreau sa arat bine,cateva patratele si ceva pectoralia asta e tot ce ma intereseaza, vreau o dieta c de genu, ce sa mananc si chestii de astea