| Ahlowi a întrebat:

As vrea sa ma apuc de niste exercitii pentru muschi.Mai exact biceps, triceps,"patratele", si muschii de la picioare.Problema este ca eu,vreau sa fac aceste exercitii acasa (fara haltere sau alte chestii,exercitii gen flotari,etc.) si nu stiu cu ce sa incep, cum se face incalzirea, ce ar trebui sa mananc, etc.

Cel mai bun raspuns primeste FUNDA :*

1 răspuns:
| Nadia200 a răspuns:

Incalzirea este normal cap, trunchi si piceoare, dupa ce faci asta, fa-i abdomene ( pentru formarea "patratelelor"), dupa geno-flectiuni (pentru muschi piceoarelor, iar la muschi maini (flotari ), trebuie sa faci asta dimineata, iar dupa iei o masa usoara, si seara la fel dar nu trebuie sa mananci nimic, decat daca ti se face foame mananci fructe happy.
O seara buna, si sper ca te-am ajutat happy