| Uniberus a întrebat:

as vrea sa ma apuc de sala...
As vrea niste sftauri sau niste panuri bune puse la punct ce as putea lucra eu
Proteinele pudra ma ajuta cu ceva?
Sunt sanatoase?

1 răspuns:
| siriusblack98 a răspuns:

Nici nu te-ai apucat de sala, necunoscand absolut nimic prin urmare despre sport si despre cum se dezvolta corpul tau numai cu proteinele din mancare si deja iti faci planuri sa bagi prafuri.Cum naiba vine asta ca eu nu pot sa inteleg?! Tu momentan nici nu ai habar daca iti place sau daca nu.Stai linistit, ca proteinele nu sunt pentru cei care de abia se apuca de sala, sunt pentru sportivii care deja nu mai pot avansa numai cu ce iau din mancare.Intai incepe, vezi cum merge si dupa 1 an de zile(macar) gandeste-te si la prafuri.La faza cu sunt sanatoase, ce iti pot spune este ca nu sunt nocive precum steroizii avand in vedere ca nu reprezinta decat extrasul din alimente.