| XcCrSsX a întrebat:

Salut.As vrea sa ma apuc de sala dar si de UFC imi afecteaza cumva sanatatea?
Si daca da cum?
(Vreau sa fac UFC ca sa stiu cat de cat sa ma bat...si vreau sa fac sala sa prind mai multa forta si daca merg la sala n-am de gand sa devin culturist laughing) ] DAU FUNDA.Astept cat mai multe raspunsuri! big grin

Răspuns Câştigător
| immortalfaith a răspuns:

Dupa vorbele tale esti mic, o sa vezi ca sala provoaca dependenta
Nu iti afecteaza cu nimic sanatatea, ba chiar este foarte sanatos
Ala se cheama MMA nu UFC :p
Iti recomand 2 zile de sala 2 de MMA pe saptamana

1 răspuns: