| RoberTzZz a întrebat:

am o mica intrebare, am fost o luna la sala dar am continuat si as vrea sa iau si eu nytro tech de la megaproteine.ro cel cu 37g proteine e in jur de 189lei si vreau sa stiu daca imi afecteaza organismul, ficatul eu vreau sa respect doza nu vreau sa devin culturist doar sa mai pun ceva muschi pe mine. Astept raspunsuri.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cam scump 189 de lei pentru o cutie de 900 de grame.

Mai bine iei whey gold sau dymatize elite whey.

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Daca respecti doza nu o sa ai probleme

| FuriousMadalin96 a răspuns:

Daca respecti tot ce spun ei pe cutie nu o sa ai probleme, eu am luat si nu am avut nimic, din potriva, m-au ajutat mult.