| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi spuna si mie cineva care face sala de mai multa vreme daca urmatorul program este bun pentru slabire si pentru a castiga masa musculara:
Prima zi, cardio 15 minute, piept, biceps
A doua zi cardio 30 de minute
A treia zi, cardio 15 minute, spate, trapez
A patra zi pauza,
A cincea zi, cardio 15 minute, umeri, trapez, si putin biceps
Iar a sasea sau a saptea, cardio, picioare, abdomen!
Mi-ati putea spune daca e ceva de rectificat la acest program sau pot sa-l las asa? Sau sa-mi dati un program mai bun? Va multumesc anticipat! Ofer funda celui mai util raspuns!

Răspuns Câştigător
| IonelLiviu a răspuns:

Am slabit si eu asa dar faceam 60 minute cardio inainte doar la banda si bicicleta si am dat jos 12 kg intr-o luna
depinde si de tine cat de itens faci
bafta

1 răspuns:
| premiumself a răspuns:

In prima zi, cardio, piept si biceps in caz ca nu s-a modificat intrebarea, am scris altceva gresit