| genuine332 a întrebat:

As vrea sa stiu daca e bine sa iau proteine. Fac sala de 2 saptamani am 1.75 inaltime si 67 kg. Si daca as lua in cat timp s-ar cunoaste ceva pe mine?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Pai iei deja proteine, sau tu habar nu ai ce sunt?

| Cezar2014 a răspuns:

Nu stiu ce contin proteinele dar fereste-te intotdeauna de steroizi.

| Cezar2014 a răspuns:

E bine sa te opresti inainte de a-ti verifica limitele in privinta rezistentei sau fortei executarii unor exercitii...
nu executa exercitii pana la limita. Poti face si la aceasta varsta atac cereblal, comotie...

| Cezar2014 a răspuns:

In sportul asta trebuie sa ai multa rabdare.
Nimic nu ar justifica eventuale compromisuri cu sanatatea ta.