| Skeyop a întrebat:

Salut, ma numesc Adi am 17 ani, 1'66 m inaltime, 60 de Kg si o conditie fizica buna
si am decis sa ma duc la sala. Am deja 2 saptamani si ceva de sala si as dori sa stiu ce Proteine i-mi recomandati? Si daca sunt bune pentru mine?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

De ce nu ar fi bune?! Sunt bune, deoarece nu iti dauneaza cu nimic, din contra te sustin in procesul de crestere.Ele sunt extrase din mancare deci nu iti dauneaza cu nimic. Daca iti iei, incearca sa iti iei de la firme mari.
Gasesti aici:
http://www.megaproteine.ro/Proteine/

5 răspunsuri:
| MEIALI a răspuns:

Fructe

| Cosmin86 a răspuns (pentru MEIALI):

Serios? DE CAND au fructele proteine?

| Mariannnnn a răspuns:

Lasale draq de chimicale am mai vazut multi care au luat si no sa ajunga bine peste cativa ani sala o faci acum nu pentru tot deauna eu iti zic sa nu ei mai bine tinete de sala fara ele si nu ma refer sa te ti de sala 2-3 luni
P.S asta nu inseamna ca daca-ti creste mana iti creste si forta

| cristi1505 a răspuns (pentru Mariannnnn):

laughing)))))))))))) numai aberatii ai spus acolo.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Mariannnnn):

Esti complet pe langa, apuca-te de sah