| Mode a întrebat:

As vrea si eu un program de tras de fiare de la cineva mai specializat. Nu sunt incepator, am un an jumatate aproape de tras de fiare dar nu am un program exact. Am 70 de kilograme. Daca ma puteti ajuta ma puteti gasi pe Y! M : musictomyears15. Mailul acesta numai functioneaza.

Ps: Am haltere, gantere, greutati in jur de 100 de kilograme maxim. Bara de tractiuni.
Funda. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

E simplu, respecta-le si vei avea rezultate: http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html

| Mode explică (pentru AntrenorFitness):

Este ceva.dar ti'am sus ..nu am toate aparatele :-). doar ce am enumerat mai sus.
Multumesc oricum.

11 răspunsuri:
| florynmondialul a răspuns:

nu te mai lua dupa toti tampitii care isi dau cu parerea uite aici e tot ce ai nevoie cu privire la antrenament, alimentatie etc:http://www.culturism.ro/antrenament/

| trisoru a răspuns:

Aici ai toate categoriile de muschi ce ii poti antrena, eu zic ca explica bine siteu iar daca vrei tutorial, clip cu exercitii, urmareste-l pe Youtube pe Florin Uceanu, si eu bag sala dar am dat-o in proteine, bafta tie in continuare si Sarbatori Fericite, respect!

| trisoru a răspuns:

Http://www.culturism.ro/antrenament/ dupa care uita-te aici:
http://www.youtube.com/watch?v=bqCojo2O7hw Sa te ambitionezi oleaca :)

| Mode explică (pentru trisoru):

Deci. Nu am ce sa vad pe site ul tau. Eu vreau un program fix. Aia, aia si aia faci, de atatea ori. Daca nu ma poti ajuta aa abtine-te. :-)

| trisoru a răspuns (pentru Mode):

Pai is seriile si repetarile, mai mult de atat ce vrei? esti culmea...degeaba iti zic eu fa 3 serii a cate 15 repetari, degeaba iti zice antrenoru in sala, daca tu nu iti faci programu atunci nu stiu ce sala faci tu, bafta

| NDC12 a răspuns (pentru Mode):

Stai ca nu inteleg, ai mers la sala un an si jumatate, dar nu ai un program fix de antrenament? inseamna ca ai mers degeaba.

| Mode explică (pentru trisoru):

EstI vai de morti tai. Lasa-te slabane.

| trisoru a răspuns (pentru Mode):

Tu dupa 1 an jumate de "sala" inca nu ai program vorba lui NDC si tot tu ma sugi de pl, bratu meu e mai mare decat capu tau cacatule laughing ti-am dat site cu serii si repetari da tu ai intrat sa ma sugi de pl, *** oparit care esti! Fa sala nu da la laba ca nu faci muschi, tu batman batman, **** cu ochi ***

| trisoru a răspuns (pentru Mode):

Eu ti-am zis clar trage de fiare sa pui pe tine, da tu nu, tu sugi pl sa faci maxilar, bafta mucea laughing

| DX190 a răspuns:

Nu mai bine spui ce program aveai inainte?