| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am 14 ani si as vrea sa ma apuc de un program pentru dezvoltarea salii musculare,ma puteti ajuta? dar nu cu gantere, haltere... etc.Dau fundita pentru raspunsul potrivit

Răspuns Câştigător
| capbatutcatalina a răspuns:

Sunt citeva exercitii simple, dar care te vor ajuta mult:Flotari, abdomene, ridicatul la bara, simple asezari.Cauta pe youtube, sint atit de multe si simple.

| Cosmin86 a răspuns (pentru capbatutcatalina):

Sigur, exercitii simple = PROASTE.

Pentru muschi sunt cu totul alte exercitii + alimentatie speciala.

Copil mic PAMPALAU, da el sfaturi despre muschi!

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

1. invata sa scrii, ce naiba e aia "salii musculare", esti idiot sau ce?
2. tu vrei ceva de genul "cum conduc o masina fara sa ma urc in ea"... copil mic si firav care o sa RAMANA FIRAV

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Cosmin86):

Cred ca tu esti genul de om care se bate cu copii mici daca te enerveaza, iti recomand un psihiatru

| Cosmin86 a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Iti recomand sa te documentezi serios inainte sa-mi raspunzi mie.

nu stiu cine e mai IDIOT, ala care a dat sfatul sau ala care il ia in considerare, si vrea sa faca muschi cu "exercitii simple" ( sa nu mai zic ca nici alimentatie nu are ).

Copii PAMPALAI SI FIRAVI care asa o sa ramana!