| LaurentiuFit00 a întrebat:

Azi am facut un bilet tip sitem 5/7 si mi-au iesit toate.
Cat primesc tinand cont ca am pariat 10 lei si cota la 7/7 este 3.52? Dar daca imi ieseau 5/7?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sistem cu 10 lei 5/7 si ai strans de abia cota 3.52? laughing Ce meciuri ai ales? Nu o lua in nume de rau, dar nu asa se joaca aceste sisteme. Joaca bilete simple atunci cand cota este mica. Bilet sistem se joaca atunci cand ai cota mare (miza ta e ok) si doresti sa iti dai inca o sansa de castig. Ma rog, ai timp sa inveti. Legat de biletul tau, daca ai prins 7/7 primesti castigul maxim de pe bilet. Undeva la 30 de lei daca nu ma insel. Daca iti ieseau 5/7 luai castigul minim de pe bilet (iti apare pe acolo pe undeva). Cred ca ai fi castigat pe undeva pe la 1-2 lei la 5 meciuri prinse.

| LaurentiuFit00 explică (pentru AFR81):

Mi-am dat seama laughing) Am avut noroc laughing Mersi!