| Raul141 a întrebat:

Salut, azi am pus la pariuri sportive pentru prima data pe meciul Romania - Uruguay. Am pus ca, castiga Uruguay ambele reprize. Dar daca de ex. castiga prima si a doua o pierde. pot sa castig?

6 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

O sa bata Romania, deci ai cam pierdut!

| boogdan91 a răspuns:

Trebuie ca Uruguay-ul sa castige ambele reprize ca sa ai un bilet castigator. Ce castig posibil ai?

| ArTuR10 a răspuns:

Ai sa pierzi fiindca ai pariat impotriva Romaniei si automat vei intra in minus big grin poti sa cistigi daca pui scorul final corect

| Raul141 explică (pentru ArTuR10):

Asta cu Romania a fost o ironie?laughing

| YAKUBUforever a răspuns:

Nu

| Staicu_Virgil_1995 a răspuns:

Raul daca prima repriza bate Romania si a doua Uruguay pierzi.La ce agentie ai pariat?