| Saultrancatranca a întrebat:

Salut! Când joc fotball mă doare foarte tare splina, am 13 ani și joc extremă stânga, mam gândit și eu și tata că este din cauza efortului pe care îl depun, voi ce părere aveți și ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este din cauza efortului prea mare pentru tine.

| SkandallKamataru a răspuns:

Nu mai bea cola sau sucuri acidulate, vezi cum esti peste vreo 3-4 zile.

| Ilovedinero a răspuns:

Mănanca sanatos si vezi daca nu ai probleme respiratorii, dacă nu stii sa respiri in timp ce alergi intreaba-l pe antrenor cum caci daca nu iti oxigenezi creierul, vei avea simptome de genul acesta