| Bilii a întrebat:

Salut. Cand sunteti raciti gen vs curge nasul mai tusiti din cand in cand si va doare in gât, Mai faceti sala sau home workout?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Zinc,vitamina d și stau în pat și mânc o supa de pui fierbinte

| carevaescu a răspuns:

Daca te simti ok in rest, light home workout. Daca ai febra sau te simti obosit sau ametit, mai bine te odihnești.

| haileewatson a răspuns:

Home workout. Sa te duci la sala cand esti bolnav nu e ok, ii imbolnavesti pe ceilalti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, stau acasă. Eventual un home workout nu strica dacă ai spațiul necesar si/sau eventual o bicicleta, însă este destul de greu sa faci sport cand ești răcit.

| FilipSorin a răspuns:

Home workout e cel mai bun

| Samyyyyy a răspuns:

Daca e o răceala ușoara, gen mă doare doar gatul merg la sala nu bag in seama.