| MioaraParalescu a întrebat:

Voi mergeti la sala cand sunteti raciti?
Sau e mai bine sa astepti sa iti treaca si apoi?

Răspuns Câştigător
| SpaNu88 a răspuns:

Stai acasa si baga multe vitamine

11 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Sala nu este prea indicată la răceală. Aşteaptă să-ţi trecă.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Eu cand sunt racita nu am deloc forta in mine.dar sa mai merg si la salalaughing

| tenshi261 a răspuns:

Mai bine stai acasa sa-ti treaca si dupa te duci

| Ibrahimovic a răspuns:

E mai bine sa astepti sa treaca raceala si dupa iti poti continua antrenamentele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu merg si ma joc Lula 3D.

| cryssu2008 a răspuns:

Cand sunt foarte racit nu ma duca la sala deoarece nu ma pot ridica din pat. Plus ca se trece de la o stare la alta, cand ti-e cald, cand ti-e frig, transpiri, plus ca afara este frig. Mai bine astepti sa te faci bione si dupa aceea.

| Sănduțța a răspuns:

Hei. Ar trebui sa astepti sa treaca apoi sa mergi pentru ca la sala pot veni mai multi oameni raciti, si poti sa iei raceala de la ei si mai mult. Sau poti imbolnavi tu acei oameni. puppy dog eyes Nimeni nu ar dori sa fie racit in perioada asta a anului!

| popmirgea1999 a răspuns:

Eu nu merg la sala dar fac exercitii de caterinca acasa laughingSi acum sa-ti raspund la intrebare.

Da e bine sa mergi la sala cand esti racit pentru ca prin transiratie elimini raceala, pe urma un dus fierbinte si in pat

| deathy a răspuns:

Nu te duce la sala cand esti racit.Organismul trebuie sa se refaca, se lupta pentru a se vindeca.Crezi ca e bine sa il fortezi si la sala? Evident, nu! happy

| Wolfyye a răspuns:

Mai bine stai a acasa.

| EmoDoll a răspuns:

Cat timp esti bolnav stai acasa