| Pitbullllll a întrebat:

Care lovitură credeți că este mai bună și mai năucitoare back kick sau acea lovitura de genul back kick dar cu o mână sprijinită pe sol(și poate știe cineva cum se numește această lovitură)?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lasă violența, violența naște violența, fi împăciuitor si vei avea mult de cîștigat. Fără violență se striga după 89, si tu ce vrei sa fi violent.

| Pitbullllll explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu sunt violent numai că eu sunt la un liceu din Ferentari și au fost diverse ocazii in care am fost amenințat cu cuțitul și in caz de nevoie aș încerca să mă apăr cu una din aceste lovituri