| Edi29 a întrebat:

Salut.
Cate abdomene si cate flotari trebuie sa fac in fiecare zi pentru a-mi mentine si dezvolta musculatura?
As vrea sa ma mai si ingras putin si nu mai stiu ce sa mai mananc ca nu prea se mai pune nimic pe mine...As dori raspunsurile voastre...happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| myxolaryy a răspuns:

Pai na nu sunt baiat dart pots a zic in numele iubytului meu...El are 16 ani si face 25 de flotari pe zi si in problema cu ingrasatul mananca paine fasfood si cartofi dar nu cred ca esti un schilod asaca e parerea ta ce crezi. ceao.

| Maria_1562 a răspuns:

Ca sa ti se dezvolte masa musculara eu ti-as recomanda sa mergi la sala, faci exercitiile cu greutati mari, incet si putine la numar

| babachi a răspuns:

Mananca produse care contin multe proteine gen lactate, oua, carne, pentru ca anticipez ca tu vrei sa cresti in masa musculara nu in grasimi.