| Nebunuldemine a întrebat:

Salut,ce efecte credeti ca ar putea avea daca fac sala iau proteine si as lua si centrum?

3 răspunsuri:
| Otto19 a răspuns:

Vrei sa arati bine, da grasimea jos, baga steroizi, daca vrei sa arati ca un model, daca vrei sa ai forme si natural trage din greu repetari in+ proteine, doar ca proteinele ajuta doar 5 %, eu cred ca afecteaza si ficatul sau rinichi, tine un fel de dieta, informeaza-te despre corpul tau

| Cosmin86 a răspuns (pentru Otto19):

Proteinele se gasesc in mancare... daca ar afecta ficatul sau rinichii ar insemna, dupa logica ta, sa stam nemancati?

| DmdDinuMarius a răspuns:

Efectele se vad dupa luni de zile, multa munca si sa faci exercitiile cat mai corect, odihna multa si mananca cat mai sanatos si vei obtine corpul dorit