| Shukacu a întrebat:

Ce exercitiu din lumea culturismului trebuie evitat ca sa nu risti scolioza sau exercitiile care pun presiune mare pe coloana si care trebuie evitate mai ales pentru neatenti "ca mine" care nu stau intodeauna perfect.

1 răspuns:
| dariusbumbescu a răspuns:

Pai sa nu ridici deasupra capului si sa nu stai mult in picioare cu ganterele pe langa tine.Asta e tot in rest poti sa lucrezi cum vrei.Credema m-am documentat pentru asa ceva special pentru ca si mie imi era fricawinking.Fa ce zic eu penturu ca trag de fiare de la 8 ani si acum am 12 si am crescut foarte mult in inaltime dar sa nu ridici deasupra capului.winking