| gazaru a întrebat:

Salut.Ce magazine cu produse bune chiar foarte bune pentru sala(de forta) imi puteti recomanda si mie daca stiti... Vreau sa iau ceva de calitate pentru cresterea masei musculare...
FUNDAAAA

Răspuns Câştigător
| sorinake a răspuns:

Eu am cumparat de pe myprotein.ro si sunt multumit atat de serviciile lor cat si de gama de produse si produse.
Pentru crestere ai nevoie de proteina deci iti recomand Impact Whey protein de la ei.

Daca doresti 25% reducere la prima comanda da-mi un mesaj privat.

2 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Eu luam ca supliment pentru cresterea masei musculare Gygant inainte si dupa antrenament

| XandraIoana a răspuns:

Hervis si Decathlon