| Christian93628 a întrebat:

Salut, ce parere aveti de sissy squats? Credeti ca este un exercitiu bun pentru a izola cvadriceps-ul?

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

De ce ai vrea sa izolezi cvadricepsul? Frumusetea acestui exercitiu (a genuflexiunilor) este ca lucreaza mai multi muschi concomitet. Decat sa faci cu greutate mica, mai bine faci cu greutate mai mare si cat se poate de corect. Nu vor lucra mai bine decat genuflexiunile normale.

| aXy99 a răspuns (pentru aXy99):

Sa nu mai zic ca s-ar putea sa ai probleme cu genunchii daca practici des acest exercitiu pe termen lung. Pe mine ma dor doar cand incerc sa fac laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este dar nu garantezi cvadriceps uriasi doar din acest exercitiu