| ClaTCla a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre proteinele BSN True Mass. Ma refer la cum afecteaza ele organele, precum ficatul, sunt un mod sanatos de a face masa musculara?

Răspuns Câştigător
| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Este un produs foarte buna happy si folosit de catre multi culturisti,da nu are legatura frate proteinele cu organele tale, pentru ca proteine gasesti si in mancaruri happy (oua, carne, branzeturi, etc) intelegi happy? bafta

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Foarte bun. Dar sa ai si alimentatia pusa la punct, ca altfel iei degeaba.

Si NU, masa musculara nu faci doar de la un supliment, suplimenteaza conteaza 10 %.

Muschii se fac prin : mancare multa, odihna, antrenament corect si abia apoi suplimente.

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Foarte bun* am vrut sa zic happy