| CorleoneGyovanny a întrebat:

Salut.
Ce suplimente recomandați pentru antrenament la sală?
Dar sa aibă efecte rapide pentru ca am 54 de kg la 20 de ani.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai spus ca ai 54kg, dar spune si ce inaltime ai ca sa iti poata da oamenii sfaturi.

Răspuns utilizator avertizat
| RoxanaIoana108 a răspuns:

Bună! Creatina monohidrat sau proteinele din zer (adica cele din lapte).
Iti las un gainer pe care l-am folosit si eu, iar in 3 luni am luat 6 kg cu sală, muschii s-au dezvoltat foarte frumos!

https://bodyline.ro/......musculara/

| Cristi9997 a răspuns:

I-ati antrenor. Daca nu ti permiti. Te poti consulta si online. E mai ieftin. Recomand Bald omniman sau Mike Israetel.