| roberttare12 a întrebat:

Salut ce trebuie sa fac sa am muschi dar fara sa merg la sala cam ce exerciti ar trebui sa fac si cate zile cate exerciti sa fac intr-o zi dau funda +vot help!

Răspuns Câştigător
| doareusitpu a răspuns:

Pai dac nu vre sa mergi la sal fa sear inainte de a face un dus flotari 4 seri a cate 15 repetari genoflexiuni tot as a ca si flotarile. pentru triceps punete untre doua scaune de aceiasi inaltime si picioarele pe un pat sau pe un alt scaun. si lasate in jos si dupa aceea revi 4 seturi a cate 10 repateri si mai incolo mai maresti repetarile. a si am uitat daca ai posibiliatet fa tractiuni sunt foarte utile mai ales pentru bicepsi
funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru doareusitpu):

Copil mic, cere funda pentru un raspuns superficial laughing

penibil

| roberttare12 explică (pentru Cosmin86):

Ca mta ca am 14 ani am pus o intrebare ca vreau sa ajut un prieten de 10 ani ca eu merg la salla fraiere

| Cosmin86 a răspuns (pentru roberttare12):

Fraie esti tu, nu tie ti-am raspuns, cui am raspuns si-a sters mesajul si a disparut si cui era adresat raspunsul meu.

daca ai fi avut un minim de inteligenta ti-ai fi dat seama ca nu era pentru tine, idiotule

7 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Fara sa mergi la sala nu vei obtine rezultate notabile sau macar fara sa ai minimul acasa. Poti face tractiuni cu priza larga si ingusta, flotari, abdomene, genuflexiuni.Dar nu vei obtine rezultate notabile.La sala ai toata aparatura de care ai nevoie.

Sfatul meubig grinu-te la sala!

| cristi1505 a răspuns (pentru cristi1505):

Du-te la sala!

| xCrazyWolf a răspuns:

Eu zic ca prima data sa inveti putina romana si dupa sa discutam de muschiwinking

| MultiChrysty a răspuns:

Uite aici ai exercitii pentru intarirea muschilor pe grupe musculare! http://www.fitness-god.ro/exercitii_pe_grupe_de_muschi2.php