| Anonim0204 a întrebat:

ce ziceti de bicicleta Bicicleta X-Fact Twin FS?

merita sa o iau de pe EMAG?

PS:Sunt la tara deci drumuri mai putin bune!

Cele mai bune raspunsuri funda!

Link catre bicicleta:

1. Pe rosu:http://www.emag.ro/......DTGWN3BBM/

2. Pe verde:http://www.emag.ro/......D7GWN3BBM/

Ce culoare e mai frumoasa?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Eu zic ca ar fi mai buna un MTB, ceva mai usoara, chiar daca ar fi facuta din acelasi aliaj e ceva mai dura, doar ca asta are un cadru mai mare http://bit.ly/2lpkwbT pe 26, nu pe 18. Si da, merita sa o iei e pe Emag, o poti return in caz de ceva, si-ti iei banii inapoi. Personal imi place pe rosu, dar cauta ce-ti place tie mai bine.

| Anonim0204 explică (pentru CM7YRE):

Multumesc mult!
X-factul este potrivit pentru 13-14 ani?

| CM7YRE a răspuns (pentru Anonim0204):

Pentru 13-14 ani, da, ia-ti ceva mai micut, cauta sa aiba si-o greutate mai mica, in rest sa iti placa tie, la forma si design. Daca ai pe cineva ce are model asemanator, sau macar aceeasi greutate pe aceeasi dimenstiune, vezi cum ti se pare, la manevrabilitate. Oricum o bicicleta noua o sa fie putin mai buna, dar nu e neaparat un factor cheie. Important e sa-ti placa.

| Anonim0204 explică (pentru CM7YRE):

Nu stiu. Daca e buna x factul pentru 13-14 o iap ea ea mie imi place cel mai mult

| Anonim0204 explică (pentru Anonim0204):

Nu stiu eu vreau sa o iau si sa o am pentru mai mult timp daca tot o iau noua stii? Daca e buna x factul pentru 13-15
o iap ea ea mie imi place cel mai mult