| anonim_4396 a întrebat:

Salut cine imi poate spune cum sa scap de grasimea de pe abdomen, picioare, de pe tot corpul? O sa incep sa alerg pe banda dar o sa pierd si in greutate si nu prea vreau asta pentru ca am 1. 76 si 58 de kg. cum sa procedez?

6 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Nu ai cum sa arzi grasimea si sa mentii aceeasi greutate

| Dkgray a răspuns:

Alaltaieri aveai 65 kg... laughing

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Putin regim, mers cu bicicleta si alergat

| ELISA1LISA a răspuns:

Daca vrei poti alerga seara iar in timpul zilei ai putea face activitati distractive simple cum ar fi plimbatul, mersul pe bicicleta, datul cu role, dansatul, saritul corzii etc..Vei face miscare si nici nu vei simti ca ai facut ceva dar se vor vedea rezultatele.

| sonykis a răspuns:

Alearga mult si mereu fa la bara si paralele nu merge la sala nu ajuta! cel mai bine fa exercitii afara pina nu mai poti astfel v-a creste masa musculara si vei scapa de grasime!

| CronosS a răspuns:

Multe abdomene pentru grasimea de la burta...