| Lion_9677 a întrebat:

Cum fac sa slabesc? adica nu vreau sa pierd greutate... vreau sa pierd grasimea de pe abdomen, pectorali si sub barbie am putina gusha deci...HEEEEELP!

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Mănânci mai puțin și faci minim 2 ore de mișcare pe zi. Dacă nu poți asta, meriți să arăți ca un sac deformat de untură.

| girl00 a răspuns:

Bunahappy fa mult sport(fa-ti un abonament la o sala) instrcutorul va stie exact ce excertii sunt bune pentru tinebatting eyelashes incearca sa mananci cat mai sanatos (fara grasimi si dulciuri) si gandeste pozitiv ^-^ succes

| HenkyPenky a răspuns:

Sala si un regim alimentar stabil, renunta la lucrurile care "fac rau", dulciuri, paine etc.