| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un program pentru sala pentru cresterea masei musculare pe 6 zile, precizez ca nu sunt incepator.Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei tu 6 zile? Daca esti incepator poti merge si 3 zile pe saptamana lejer, cauta Alpha destiny novice program pe google e un program bun pentru incepatori.

| Eddz a răspuns:

Salut,
Daca ai fi interesat, poti folosi aplicatia Nike plus training(Android si IOS) unde au diferite programe pe care ti le stabilesti tu, si care sunt facute foarte ok. Eu folosesc aplicatia in paralel cu cea pentru alergare(nike plus running ) si am slabit vreo 15 kg in jumate de an si am pus si masa musculara mai mult decat suficienta considerand ca nu am o dieta stricta.