| RazvanPopa a întrebat:

Salut comunitate! Zilele astea am fost pe la munte si am facut febra musculara la picioare. Cum mi-ar putea trece mai repede? Funda primului raspuns bun.

Răspuns Câştigător
| sangeretec a răspuns:

Ceva dulce si incearca un pic de alergare usoara garantez ca scapi mult mai repede ca orice aa si o frectie cu dicoflenac crema sau bengay dupa alergare si odihna in 2 zile esti ca nou...

8 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Salut omule...i-a fa tu 100 de genoflexiuni sa vezi cum iti trece febra; stiu, e greu da' nu imposibilwinking

| yourFanta a răspuns:

Mananca o lingurita de zaharwinking

| 0Denis0 a răspuns:

Din ce imi spunea profesorul de sport poti incerca cu ciocolata sau miere deci ceva dulce sa mananci.

| NoHope10 a răspuns:

Ia o aspirina.O sa te ajutewinking

| JustAna05 a răspuns:

Cu o pastila de Ibuprofen. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| sunny77 a răspuns:

Febra musculara trece doar prin miscare, dar daca te doare foarte tare poti sta in pat cateva zile si sa nu mai mergi foarte mult

| deni2000 a răspuns:

Ia o aspirina si fa putin efort, te poate ajuta! Am patit si eu! Sper ca te-am ajutat! big grin

| Primeop a răspuns:

Dus fierbinte?!(sfat de la un sportiv!)