| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Creatina se ia cu 30 min inainte de antrenament impreuna cu o bautura bogata in carbohidrati. Dar in zilele in care nu merg la antrenament, mai iau creatina?

6 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Da iei!

| cristi1505 a răspuns:

Da.O iei. Dimineata pe stomacul gol impreuna cu carbohidrati.Pana la urma in zilele de pauza cresti cel mai bine!

| m2704 a răspuns:

Nu are rost pentru ca daca nu faci nimic nu are pentru ce sa te pompeze creatina.

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru m2704):

Este exact invers.

| Sk1j4 a răspuns (pentru m2704):

Esti pe langa.

| thetoxick23 a răspuns:

O iei pentu ca sistemul tau o sa tio ceara impreuna cu carbohidranti te pup