| andrew1997 a întrebat:

Cu cat credeti ca o sa se termine Argentina-Belgia si Olanda-Costa Rica?

9 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Argentina-Belgia 1-0
Olanda-Costa Rica 3-1
O zi buna.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Argentina-Belgia 1-2
Olanda-Costa Rica 3-0

| miTzuliK93 a răspuns:

Argentina - Belgia 0-2
Olanda - Costa Rica 3-0

Argentina da in sfarsit de o aparare buna, organizata, care a luat foarte putine goluri inainte de acest turneu final. Kompany, Vertonghen, van Buyten si Alderweireld parca suna mai bine decat apararile Bosnie, Iranului, Nigeriei sau a Elvetiei.

De cealalta parte vad o favorita clara. Olanda se va impune la scor.

| raduradu2014 a răspuns:

A jucat destul de prost Belgia.a jucat de parca conducea cu 2-0
Am tinut cu Belgia

| AlexL28 a răspuns:

Argentina merge mai departe cu 1-0
Olanda merge mai departe cu 2-0

| LimonadaBaa a răspuns:

Salut!
Argentina-Belgia 1-2
Olanda-Costa Rica 3-0

| L0v3isTheWaY a răspuns:

Salut!
Argentina-Belgia: 1-2
Olanda-Costa Rica: 3-1.
Succes!winking

| bogdancatalin357 a răspuns:

Sper sa castige belgienii, au o echipa tanara si frumoasa happy

| Yp789 a răspuns:

Argentina-Belgia 2-1; Olanda-Costa Rica 1-0