| razvan_4238 a întrebat:

Ce fel de exerciti la picioare trebuie sa faci pentru a avea o forta mai mare de a suta in minge?

3 răspunsuri:
| romario97 a răspuns:

Cel mai mult si cel mai mult te dezvolti prin alimentatie bogata in vitamine.

| ArTuR10 a răspuns:

Trebuie sa faci multe asezari, maresteti viteza de fuga si trebuie sa ai si piciorul musculat. daca ai 1, 60 n-ai cum sa ai putere mare de a lovi mingea. cel mai puternic sut e acel cu spitu(cu virfu)

| colomeetion a răspuns:

SA pleci in fdiecare zi si sa te starui sa bati la poarta tu singur si cu timpul piciorul se antreneaza ca daca il vei antrena altfel tu vei fi puternic in altceva dar nu in sut am incercat si eu asa ceva