| Vali512 a întrebat:

Salut, cum pot slabi 700 grame pana în această sâmbăta adică în 3 zile, iar după sa mai slăbesc încă 1, 5kg în 2 săptămâni?
Se poate sa nu mai mănânc 3 zile și sa slăbesc atâta?
Imi trebuie neapărat max. 52, 5kg și eu am 53, 2kg.
Iar în finala pe 28 martie îmi trebuie 51kg, cum pot face?
Plsssss.

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca vrei sa slabesti brusc vei ajunge in spital.

| StoicAnalysis a răspuns:

Trebuia sa te gandesti la asta inainte cu ceva timp. In mod normal acum trebuie sa faci sport intensiv si sa mananci foarte putin spre deloc, si sa bei lichide constant ( maxim 2 litri pe zi ). E un stres aiurea pe care trebuie sa-l pui acum pe corpul tau.

| ioana748 a răspuns:

Mananci doar iaurt.

| Dandinelle a răspuns:

Exercitii cardio si dieta pe fibre

| MrAM a răspuns:

700grame le dau jos intr-o zi nu mi se pare ceva waw, e vorba de intensitatea cu care te antrenezi si ce mananci binențeles. Scade cantitatea de carbohidrati si zahar procesat spre 0