| anonim_4396 a întrebat:

Salut, dacă am pariat pe un meci și am ales opțiunea biletului în agenție, trebuie clar să mă deplasez la agenție pentru a plasa pariul, corect?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Corect.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Încă o chestie: datele de pe spatele biletului (nume, prenume, CNP) trebuie completate de către jucător? Iar câștigul net achitat și impozitul ce reprezintă?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Inca o chestie nu o sa cîstigi la jocuri de noroc sau pariuri niciodata, dar este alegerea ta daca vrei sa i îmbogatesti pe ei si tu sa mori de foame.

| ywar a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

As completa eu..nu vei fi pe "plus" vreodata. E o fata morgana a celor ce cred ca se pot imbogati peste noapte.

Răspuns utilizator avertizat
| davidadrianvladut1 a răspuns:

Da, îți dă un cod si cu codul ala de duci la agenție si fata de acolo iti face biletul